İstanbul Çamaşır Makinesi Servisi
444 67 02

Çamaşır Makinesi Kart Fiyatları Ne Kadar? 300TL

Çamaşır Makinesi Kart Fiyatları Ne Kadar? 300TL

Çamaşır makinelerinde farklı türde bir çok teknik sorun görülebilir. Çamaşır Makinesi Kart Fiyatları Ne Kadar? sorusunu genelde kartı arızalanmış olan kişiler sormaktadır. Tamiri her ne kadar mümkün olsada genelde teknik servisler tarafından değişimi uygun görülmektedir.

İcadından bu yana çamaşır makineleri günlük hayatımızı kolaylaştıran ev eşyalarından bir tanesi haline gelmiştir. Her geçen gün yapılan inovasyonlarla beraber çamaşır makineleri önemli özellikler kazanarak daha da kullanımı kolay bir hale getirilmiş ve insanların tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için geliştirilmeye de devam etmektedir.

Çamaşır makinelerinde meydana gelen arızalar ise çamaşır makinesi servisi tarafından giderilmektedir. Her üründe olduğu gibi çamaşır makinelerinin de bir süre sonra çeşitli aksamlarında sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu arızalar arasında en çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de çamaşır makinesinin beyni olarak da adlandırılan elektronik kartta meydana gelebilen sorunlardır. Çamaşır Makinesi Kart Fiyatları 2022 yılı piyasasında marka ve modele göre 150₺’den başlayıp 800₺’ye ulaşan fiyatlarla satılmaktadır.

Çamaşır Makinesi Elektronik Kart Nedir?

Çamaşır makineleri, programlanabilme özelliklerini içerisine yerleştirilen bir elektronik karta borçludur. Bu elektronik kart, çamaşır makinesinin yıkamaya başlamasının ilk aşamasından son aşamasına kadar aktif olarak çalışır ve makinenin doğru şekilde programlanarak çalışmasını sağlamaktadır.

Fakat yüksek gerilim, akım değişikliği, su kaçması veya daha birçok nedenden dolayı kimi zaman arıza vererek çamaşır makinesinin çalışmasını durdurmasını ve böylece de kullanıcının mağdur olmasına neden olabilmektedir.

Çamaşır Makinesi Elektronik Kart Nedir?

Genelde bu gibi durumlarda kullanıcının, makineyi yeniden çalıştırabilmesi için kendi imkanları ile onarım gerçekleştirmesi mümkün olmamaktadır. Özellikle makinenin en hassas parçası olmasından kaynaklı olarak kesinlikle bir uzman yardımı alınması şart olmaktadır. Kartta arıza varsa değişimi mümkün hatta kimi durumlarda tamiri yapılabilmektedir. Bu sebeple çamaşır makinenizi hurdacı ya vermeden önce profesyonel destek alınız.

Çamaşır Makinesi Kart Tamiri Fiyatları

Çamaşır makinesi elektronik kartı çok kolay arızalanan bir parça değildir. Ancak tüm çalışmayı etkileyen yegâne parçalardan biridir. Zira programlama olmadan yıkama da gerçekleşmeyecektir. Elektronik kartın bozulmasının birçok sebebi olabilir. Hatta devre elemanlarında meydana gelen deformasyonlar da kartın arıza vermesinin nedenlerinden olabilmektedir.

Elektronik kartın arıza yapması durumunda çamaşır makinesi tamircisi bu parçanın eğer onarıma müsait olması halinde onarımını gerçekleştirecektir. Fakat bazı durumlarda kart tamamen kullanılamaz hale gelebilmektedir. Çamaşır makinesi servisi bu durumda da kullanıcıya yeni bir kart sağlayarak montajını ve onarımını gerçekleştirmektedir.

Çamaşır Makinesi Kart Tamiri Fiyatları

Çamaşır makinesi kart fiyatları tüm marka ve modellerin çeşitlerine, döviz kuru değişimlerine, piyasada bulunabilirlik ve tedarik edilebilme, yedek parça onarım maliyetleri gibi unsurlar göz önüne alınarak belirlenmektedir. Firmamız bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Daha detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *