İstanbul Çamaşır Makinesi Servisi
444 67 02

Çamaşır Makinesi Kartı Arızası Nasıl Anlaşılır

Çamaşır Makinesi Kartı Arızası Nasıl Anlaşılır

Çamaşır makinesi evlerimizde en önemli parçalardan biridir. Çamaşır makinesi kartı arızası nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız bir kaç basit şekilde bunu öğrenebilirsiniz. Çamaşır makinesi kart arızası, genel arızalar arasından en maliyetli olan denilebilmektedir. Bu kartlar her yerde tamir edilemiyor ve bizim gibi bir kaç işin ehli çamaşır makinesi servisi firmaları tarafından kart tamiri yapılmaktadır. Firmamız tarafından çamaşır makinesi kart tamiri garantili olarak yapılmaktadır.

Bir kaç basit şekilde çamaşır makinenizde kart arızası olup olmadığını sizlerin anlaması oldukça zordur. Çamaşır makinesi kartı arızası nasıl anlaşılır, en basit şekilde makineyi açma tuşuna bastığınızda ekranda hiç bir ışık yada yazı yoksa kart arızası anlaşılabilir. Fakat bu kesin kart arızası olabileceği anlamına gelmemektedir.

Çamaşır Makinesi Kart Arızası

Çamaşır Makinesi Kart Arızası

Uzun yıllardır çamaşır makinesi servisi hizmeti veren firmamız kart arızasını en kısa sürede çözebilmektedir. Çamaşır makinesi kart arızası anlamamız için program paneli ekranında çıkacak olan harf ve rakamlardan kart arızası olup olmadığını çok net bir şekilde tespit edebilmekteyiz. Ayrıca yıllardır oluşan tecrübemiz ile çamaşır makinesi çalıştığı esnada yapması gereken ve yapmaması gereken işlemlerden de bu çamaşır makinesi kartı arızası nasıl anlaşılır sorusuna en net cevabı verebilmekteyiz.

Elektronik olan tüm eşyalar zamanla bozulabilir ve sizin hatanız olabilir yada olmayabilir. Kart arızası çoğunlukla sizlerin hatası olmayan oluşan bir sorundur. Ekran paneli üzerinde hiç bir işaret gözükmediği zaman bu sadece kart arızası anlamına gelmez başka ufak bir problemde olabilmektedir.

Çamaşır Makinesi Kart Arızası Belirtileri

Çamaşır Makinesi Kart Arızası Belirtileri

Çamaşır makinesi kartı bütün çalışma aksamına komut gönderen parçadır. Bir çok yerde çamaşır makinesi beyni olarak da geçen bu parça arıza verdiğinde makinenizde olmaması gereken şeyler de yapabilmektedir. Kart arızası ekran kodlarından anlayabileceğiniz yada sizlerin kesin olarak tahmin edebileceği bir belirtisi yoktur. Su almaması, kazan dönmemesi, sıkmaya geçmemesi yada suyu ısıtmaması kesin olarak çamaşır makinesi kartı arızası nasıl anlaşılır soruna cevap değildir.

En doğru tespit için çamaşır makinesi tamircisi olarak işinde usta kişilerce tespit edilebilmektedir. Çamaşır makinesi tuşlar çalışmıyor kesin olmamakla beraber kart arızası olabilmektedir. %100 doğru sonuç alabilmek için tecrübeli ve garantili hizmet veren firmamız dan teknik destek talep edebilirsiniz.

Related Posts
3 Comments
Farız yerdelen

Çamaşır makınam su alıyor sadece kazan dönmüyor

Selcuk yıldırım

Merhaba benim arcelik 7l03 sj çamaşır makinesi var ekranda 0002 ve çiçek resmi bir sembol var sürekli yanip sönüyor ve resetlenmiyor hic bir tepki vermiyor bu kart arizasimidir yardımcı olursanız sevinirim

zülküf keleş

çamaşır makinem çalışıyor fakat programın bitmesine 1 dk kala çalışmaya uzun süre devam ediyor.yıkama 2 yada 3 saat sürüyor nedeni ne olabilir

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *